OSIĄGNIĘCIA

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 S.T.O.

2017/2018
 
W dzielnicowych eliminacjach do 41. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” i 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego nasi uczniowie zdobyli:

- wyróżnienia w kategorii wiekowej uczniowie klas 0 – 3:

Jan Szczytowski, Maria Zaręba, Mikołaj Guzowski
- wyróżnienia w kategorii wiekowej uczniowie klas 4 – 6:
Konstanty Nowakowski, Julia Grajewska
Gratulujemy !
2016/2017
*

XI DZIELNICOWY KONKURS CZYTELNICZY "W KRAINIE KSIĄŻEK - PO PROSTU CZYTAM!"

 

w kat. kl. 1-2

Maria Chrzanowska kl. 1j - I nagroda

 

w kat. kl. 5-6

Hanna Wasielewska kl. 6 - I nagroda

Maria Obłuska - II nagroda

Stefan Napiórkowski - III nagroda

Gratulujemy !
*

W konkursie "Corridka ortograficzna " uczniowie z klasy IId: Mikołaj Guzowski zajął miejsce III, a Ewa Cholawo otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy !
*
Nagrody i wyróżnienia 40. Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" eliminacje dzielnicowe.

W kategorii wiekowej uczniowie klas 0 - 3

Wyróżnienie:
Ewa Cholawo - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Paulina Samsel - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
II nagroda ex aequo:
Natalia Dąbrowska - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego

W kategorii wiekowej uczniowie klas 4 - 6

Wyróżnienie:
Julia Grajewska - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Konstanty Nowakowski - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Natalia Samsel - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Gratulujemy!
*

Sukcesy szachowe naszych uczniów

W poniedziałek 24 kwietnia 2017 r. czterej uczniowie naszych Szkół brali udział w I Wiosennym Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy.
Antek Jamiołkowski z klasy VI zajął trzecie miejsce w swojej grupie wiekowej, Janek Płaza był piąty, a Antek Korycki siódmy.
Bartosz Pszona z klasy III gimnazjum ukończył turniej na czwartym miejscu, a ponadto wypełnił normę na V kategorię szachową.
Wszyscy nasi zawodnicy ukończyli turniej "na plusie", to znaczy więcej partii wygrali niż przegrali.
Gratulujemy dobrego występu!
Sczegółowe wyniki można znaleźć na stronie www.chessarbiter.com: klasy 4-6 gimnazjum
*

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Brydża Sportowego Młodzików, strefa NE,

które 30.03. odbyły się w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie,
Olga Górska i Dominik Różycki zajęli 12 miejsce na 37 par startujących.
Uczniowie pracują pod opieką Magdy Budzyńskiej.
Gratulujemy!
*
Nagrody i wyróżnienia dla uczniów SSP nr 30 w dzielnicowym etapie 40. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
II miejsce w kat. kl. I – III - Natalia Dąbrowska z 1l
Wyróżnienia: Ewa Cholawo 2d, Paulina Samsel 2a, Julia Grajewska 5k, Konstanty Nowakowski 4m, Natalia Samsel 4m
Gratulujemy!
2015/2016
* Wyniki X Dzielnicowego Konkursu Czytelniczego "W krainie książek"
*

W Konkursie Ortograficzny CORRIDA w kategorii klas 4 – II miejsce zajęła Anna Biegluk i Julia Grajewska, w kategorii klas 5-6 – III miejsce zajął Łukasz Górski.

Gratulujemy!

* WYNIKI KONKURSU PRZYRODNICZEGO "ŚWIETLIK"
*

Julia Grajewska, uczennica klasy 4 zakwalifikowała się do finału XXXIX Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

Gratulujemy!

* RANKING SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH' 2015
*
Julia Dziemiańczyk wraz z koleżankami z grupy SKS 40 Warszawa zwyciężyła w Finale Wojewódzkiego Drużynowego Turnieju Uczniowskiego Tenisa Stołowego w kategorii młodszej dziewcząt.

Gratulujemy!

2014/2015
*
IX Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy „W Kainie książek – Moje ukochane zwierzątko, mój wierny przyjaciel – organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Włochy:
Grupa klas I – II:
Antek Cholewiński –II nagroda
Grupa klas III – IV:
Karolina Dąbrowska –I miejsce
Dagmara Wiśniewska –II miejsce
Grupa klas V – VI:
Zuzanna Rosiak –I miejsce
Zuzanna Paluchowska – II miejsce

Serdecznie gratulujemy!

*

Konkurs „jestem Eko – moja zabawka z recyklingu” – organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Włochy:
Olga Górska – klasa 2J – 1 miejsce w kategorii klas 1 – 2
Jan Szachuła – klasa 3D – 1 miejsce w kategorii klas 3 – 4

Serdecznie gratulujemy!

* MINUTOWA PIOSENKA KLASOWA - WYRÓŻNIENIE
*

Antoni Jamiołkowski, uczeń klasy 4 został laureatem Międzynarodowego Konkursu "KANGUR MATEMATYCZNY".

Wynik bardzo dobry osiągnęli: Jabłczyńska Weronika, Brykała Tymon, Korycki Antoni, Koślacz Adam.
Wyróżniono: Samsel Natalia, Górska Olga, Sekalski MIkołaj, Jadczak Antoni, Kościołek Emilia, Blicharz Zofia, Głazowska Małgorzata, Grajewska Julia, Dąbrowska Karolina, Krzynówek Amelia, Wiśniewska Dagmara, Jakuczyn Ziemowit, Szachula Jan, Kuliński Oliwier, Płaza Jan, Michlewski Wojciech, Szulc Małgorzata, Górski Łukasz, Jakuczun Jagoda, Szymańska Zuzanna, Szymańska Maja, Adamiec Wiktor, Kucharczyk Piotr, Paluchowska Zuzanna, Włodarczyk Antonina, Głazowski Jan, Dobrowolska Maja, Zadrąg Joanna.

Gratulujemy!

*

W Konkursie Piosenki Anlojęzycznej "MERIDIAN"
Zuzia Rosiak zajęła I miejsce

Gratulujemy!

*

Z radością informujemy, że dwie uczennice klasy VID - Julka Kawałkowska oraz Zuzia Paluchowska - wzięły udział w etapie wojewódzkim Konkursu Polonistycznego i uzyskały tytuł Finalistek.

Serdecznie gratulujemy!
2013/2014
*

Jacek Kulma został finalistą Konkursu Matematycznego.

Serdecznie gratulujemy!

 
2012/2013
*

Drużyna naszej szkoły w składzie:
Społeczna Szkoła Podstawowa STO nr 30 w Warszawie, drużyna: Marcel Przybojewski, Michał Górski, Tymon Kobylecki,
pracująca pod opieką nauczyciela historii pana Zbigniewa Gawrona
zajęła II miejsca w klasyfikacji końcowej szkół podstawowych
w Szkolnej Lidze Historycznej
prowadzonej przez magazyn historyczny „Mówią Wieki”.

GRATULUJEMY!

*

Szymon Jurczak (reżyser) z klasy 3L oraz pozostali uczniowie (aktorzy) z tej klasy zajęli ze swoim filmem p.t. "Moje dane osobowe to moja własność. Kradnąc je – kradniesz część mnie" II miejsce w ogólnopolskim konkursie

"Mam prawo do ochrony prywatności i danych osobowych" organizowanym przez GIODO.
GRATULUJEMY!
*

Nasza szkoła zajęła 3 miejsce ex aequo w konkursie „Złote pióro programu Twoje Dane – Twoja Sprawa” którego celem było promowanie najciekawszych inicjatyw mających upowszechniać wiedzę o ochronie danych osobowych i prawa do prywatności organizowanym przez GIODO.

Info: http://www.giodo.gov.pl/560/id_art/6519/j/pl/

GRATULUJEMY!
* Miło jest nam poinformować, że laureatami Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego
"Warszawska Syrenka" we Włochach zostali nasi uczniowie:

Jan Głazowski,
Julia Grajewska,
Zuzanna Rosiak,
Hania Wasielewska,
Wiktoria Wydra.

Zuzanna Rosiak będzie reprezentować Dzielnicę Włochy w finale Konkursu, który odbędzie się w kwietniu w Centrum Edukacji Kulturalnej na ulicy Elektoralnej.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

*

Tymon Kobylecki z klasy VIm został finalistą konkursu matematycznego.

Serdecznie gratulujemy!

*

Tymon Kobylecki, Łukasz Górski, Maciej Wojtkowski, Maja Wasielewska, Zuzanna Rosiak, Jan Szachuła zostali laureatami konkursu ortograficznego "Corrida i Corridka 2013".

Serdecznie gratulujemy!

2011/2012
*
Uczniowie naszej Szkoły z sukcesami uczestniczyli w VI dzielnicowym konkursie czytelniczym "W krainie książek".
Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli Zuzanna Rosiak z klasy IIJ i Maciej Posiada z klasy VM.
Zuzanna Paluchowska z klasy IIID zajęła II miejsce, a Tymon Kobylecki z VM był trzeci.
Serdecznie gratulujemy laureatom!
Miejsca pozostałych naszych uczniów można znaleźć pod adresem: http://bpwlochy.waw.pl/bpwlochy/images/konkurs_ksiazki_2012/wyniki_VI%20edycji_wkk_2012.pdf